Поділися посиланням:

Принцип розміщення відеороликів на сайті

Інколи буває так. Перейшов за посиланням, сторінка завантажилася і тут же, не спитавши і нічого не сказавши, на тебе обрушується Він — ВІДЕОКОНТЕНТ. Ні відключити, ні поставити на паузу, ні зробити тихіше… Дивися і насолоджуйся, раз прийшов!

Звичайно, ідея з відео на сайті — це прекрасна ідея. На відео можна за кілька хвилин показати те, про що писати довелося б годинами. Відео краще сприймається. Відео на довше залишається в пам’яті.

Та якщо з роликом не можна нічого зробити, ні зупинити, ні «відмотати» назад, — він стає нав’язливим. Людина, нехай і підсвідомо, відчуває себе ображеною, адже її позбавили вибору — «сиди і дивися».

А людина протестує, коли їй щось нав’язують тому покидає сторінку. Відео, хай яке воно гарне, якісне і цікаве, не досягає цілі.

Якщо додаєте відео — додайте і кнопки навігації по ньому.

Кнопки навігації повинні бути там, де ми звикли їх шукати — знизу.
Не зверху, не збоку, не ззаду. Знизу.

Як приклад, може послужити відео з Ютуба:

Вам буде цікаво:

Категорія: Думи мої...
Позначки:, , ,

Коментарів вже 2 до “Принцип розміщення відеороликів на сайті”

Додати коментар (+)

  1. Андрій коментує:

    Такі відеоролики “без кнопок упрвління” – це способи вірусного маркетингу і нав’язливої реклами. Дбаючі користувачі постійно користуються нормальними, або ютубувськими послугами, або ж, часто бачу, впроваджують html5 технології для надання своєму відеоплеєру індивідуальності.

Відповісти