Ну от, дійшли руки і знайшовся час для заміни шаблона на блозі. Попередній (стандартний, йшов в комплекті з вордпресом) прослужив вірою і правдою кілька років. Та захотілося змін і ось зустрічайте — новий шаблон. Строгий, чорно-біло-сірий, як і личить блогу з назвою 404.in.ua. Трохи дороблений, трохи допиляний, трохи домальований.

Так як я багато часу проводжу в соцмережах, то натицяв різноманітних соціальних елементів — віджети Фейсбука та ВКонтакті, останні дописи Твітера, посилання на профілі в соцмережах. Тицяйте, лайкайте, сердечкайте, фоловте, зафренджуйтеся — буду радий вітати в друзях.

За почесне право бути використаним на блозі в якості постійного шаблону змагалося багато тем. Ось лише деякі з них:

Піраміда взаємин між людьми
Піраміда взаємин між людьми

Всі теми були підключені і випробувані на даному блозі. Деякі не сподобались одразу, деякі треба було довго допилювати, деякі ніби й непогані, та щось не те. Та коли підключив цей шаблон, зрозумів — він. Кілька днів возився з налаштунками і ось що вийшло:

404.in.ua

Власне, хотілося щось зі світлим фоном, не перенасичене різноманітною графікою. Просте в налагодженні та керуванні. Ця тема власне такою і була. Звичайно, ще треба багато чого доробити, налаштувати сторінки, підключити деякі плагіни, відредагувати певні пости, адже ширина сторінки змінилася. Та загалом, шаблон готовий :). Як вам?