Для початку зроблю коротку ремарку про те, що мова йде виключно про ті фільми, котрі розповсюджуються через торренти законним шляхом.

Отже, до суті справи. Файли з торрент-трекерів скачуються невеличкими порціями-частинами. Проблема в тому, що ці частинки завантажуються в хаотичному порядку. А, погодьтеся, що не дуже хочеться чекати кілька десятків хвилин поки завантажується весь фільм, щоб потім його запустити і дізнатися, який це непотріб.

Вихід є! В торрент-клієнті µTorrent є можливість скачувати файл послідовно — від початку до кінця. Потрібно лише знайти і включити відповідну функцію в настройках програми. Для цього заходимо в приховані налаштування за допомогою супер-секретної комбінації клавіш Shift+F2.
Послідовність така:

Натисніть і утримуйте клавіші Shift+F2;
Відкрийте «Опції» -> «Налаштування», вкладку «Додатково»;
Відпустіть клавіші Shift+F2.

Серед прихованих параметрів нас цікавлять два: bt.sequential_download та bt.sequential_files. Перша настройка при включенні («true», або в українській локалізації «Правда») примушує µTorrent скачувати частини файлу строго послідовно, від першої по останню. Друга — вказує клієнту скачувати по порядку файли, якщо їх кілька. Для перегляду недокачаних файлів необхідно включити першу настройку.

Як налаштувати uTorrent, щоб одразу дивитися фільм, який скачується

Ну от і все. В результаті цієї нехитрої процедури наш uTorrent почне завантажувати блоки в файлах послідовно, починаючи з першого. А значить, якщо дозволятиме швидкість інтернет-з’єднання, можна починати переглядати фільм одразу після запуску його скачування.