Поділися посиланням:

Як налаштувати uTorrent, щоб одразу дивитися фільм, який скачується

Для початку зроблю коротку ремарку про те, що мова йде виключно про ті фільми, котрі розповсюджуються через торренти законним шляхом.

Отже, до суті справи. Файли з торрент-трекерів скачуються невеличкими порціями-частинами. Проблема в тому, що ці частинки завантажуються в хаотичному порядку. А, погодьтеся, що не дуже хочеться чекати кілька десятків хвилин поки завантажується весь фільм, щоб потім його запустити і дізнатися, який це непотріб.

utorrent Logo
Вихід є! В торрент-клієнті µTorrent є можливість скачувати файл послідовно — від початку до кінця. Потрібно лише знайти і включити відповідну функцію в настройках програми. Для цього заходимо в приховані налаштування за допомогою супер-секретної комбінації клавіш Shift+F2.
Послідовність така:

Натисніть і утримуйте клавіші Shift+F2;
Відкрийте «Опції» -> «Налаштування», вкладку «Додатково»;
Відпустіть клавіші Shift+F2.

Серед прихованих параметрів нас цікавлять два: bt.sequential_download та bt.sequential_files. Перша настройка при включенні («true», або в українській локалізації «Правда») примушує µTorrent скачувати частини файлу строго послідовно, від першої по останню. Друга — вказує клієнту скачувати по порядку файли, якщо їх кілька. Для перегляду недокачаних файлів необхідно включити першу настройку.

Як налаштувати uTorrent, щоб одразу дивитися фільм, який скачується

Ну от і все. В результаті цієї нехитрої процедури наш uTorrent почне завантажувати блоки в файлах послідовно, починаючи з першого. А значить, якщо дозволятиме швидкість інтернет-з’єднання, можна починати переглядати фільм одразу після запуску його скачування.

Вам буде цікаво:

Категорія: інтернети
Позначки:, , ,

Коментарів вже 2 до “Як налаштувати uTorrent, щоб одразу дивитися фільм, який скачується”

Додати коментар (+)

  1. Hvedir коментує:

    “Як налаштувати uTorrent, щоб одразу дивитися фільм, який скачується”

    1. Видалити uTorrent зі свого комп’ютера.
    2. Встановити qBittorrent і більш ніколи не використовувати закриті пронрами в яких є відкриті аналоги. Звичайно, якщо не є бажання майнити біткоїни якимось незрозумілим дядькам.

Відповісти