Поділися посиланням:

Як встановити Віндовс 10?

Сьогодні отримав оновлення операційної системи. Кілька днів перед тим в треї з’явився значок, який сигналізував про можливість оновитися, а сьогодні вранці отримав сповіщення, що оновлення готові і чи не бажаю я перейти до завантаження. Я, звісно ж, бажав…

Попередньо, на ноуті стояла «Вісімка», на яку чомусь, попри всі мої старання, оновлення не приходили. Значок в треї так і не з’являвся, хоча й службу Windows Update запускав і всі підряд оновлення качав. Тому з Windows 8 довелося розпрощатися і встановити чистеньку Windows 7.

Ноут не був призначений для «Сімки», тому працював не зовсім так, як хотілося. Зате після завантаження всіх оновлень через Windows Update в треї з’явилася іконка з віконечком Windows 10.

А сьогодні вранці комп’ютер весело просигналізував, що, мовляв, завантажуй скоріш «Десятку», друже! Довелося взятися до роботи.

«Відкинутися на спинку крісла і спостерігати за процесом встановлення» нова операційка не пропонувала, тому довелося дивитися, що вони там підготували.

Один момент! При скачуванні оновлення Windows 10 обов’язково повинна бути включена служба Windows Update. Без неї завантаження кілька разів переривалося.

Після всіх перевірок почалося завантаження, власне, файлів. Служба Windows Update працює!

Ну от, майже 2Гб нових файлів Віндовс 10 скачано (вже й фон робочого столу встиг змінитися), — пора приступити до інсталяції.

Інсталяція тривала близько 40 хвилин. Комп’ютер кілька разів перезавантажувався. Словом, все, як завжди. Нічого особливого. Зате після всього ноут радо привітався і похвалився новим темно-синім віконечком.

Активація нової операційної системи теж пройшла успішно. Система згенерувала новий ключ, відмінний від попереднього ключа активації Віндовс 7.

Отже, відтепер можу з гордістю вважати себе власником нової бездоганної і безвідмовної операційної системи Windows 10.

Вам буде цікаво:

Категорія: Думи мої...
Позначки:, , ,

Коментарів вже 6 до “Як встановити Віндовс 10?”

Додати коментар (+)

 1. Сергій коментує:

  Добрий день!
  В мене стояв Windows 7. Все пройшло точнісінько, як у Вас, але встановився англійський віндовс. Як змінити мову інтерфейсу на українську? Сам поки що не знайшов.
  Дякую!
  Сергій Борщенко

  • Влад Циганик коментує:

   Доброго дня, Сергію.

   Відкрийте діалогове вікно «Регіональні та мовні параметри». Для цього натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт Панель керування, потім виберіть розділ Годинник, мова та регіон і виберіть пункт Мовні та регіональні параметри.

   Відкрийте вкладку Клавіатури та мови. У розділі Мова інтерфейсу виберіть мову зі списку, після чого натисніть кнопку ОК.

   Більше інформації можна знайти на офіційному сайті:
   http://windows.microsoft.com/uk-ua/windows-vista/change-the-display-language

 2. Олег коментує:

  Доброго дня!! Пробував кілька разів перезапустити процес оновлення, але завжди зупинячється на одному місці.

  • Влад Циганик коментує:

   Доброго дня, Олеже.
   Причин може бути маса. Від недостачі місця на жорсткому диску до невідповідності параметрів системи.
   Потрібно розглядати докладно кожен окремий випадок.

 3. igor коментує:

  В мене віндовс 10 .українська мова не підтримується ?

Відповісти