markevych-ihor Коротка довідка:
Маркевич Ігор — проживає в м.Червоноград.
В минулому — працівник банку, керівник регіонального відділення ПриватБанку.
Захоплюється пейнтболом, веброзробкою, подорожами, веде активний спосіб життя.
З 2011 року являється представником компанії inWeb24 в Україні.
Успішна ділова людина.


Ігорю, розкажіть, будь ласка, коротко про себе.
Як і 99% людей я навчався в школі, потім був технікум, у 2005 закінчив Економічний факультет ЛНУ Івана Франка, з 2006 року пішов працювати в Червоноградську філію ПриватБанку, пройшовши співбесіду на експерта по експрес кредитуванню (відділ мікрокредитів — кредити для малого та середнього бізнесу). Не скажу, що робота в банку давалась легко, — специфіка роботи вимагала постійно знаходити нових клієнтів, та загалом, справлявся непогано.

Крім цього, завдяки цій роботі, доводилось бачити бізнес, що називається, з середини, адже власники бізнесу для отримання кредиту відкривали, думаю, майже всі свої комерційні таємниці. Коротко кажучи, матеріалу для власного аналізу було більш ніж достатньо.

Також в цей час я зміг зібрати певну суму, трохи позичив в банку і вже влітку 2007 року в Червонограді запрацював пейнтбольний клуб.

Далі, у 2009 році, був перехід на роботу в Радехівське відділення ПриватБанку. І хоча вдарила славнозвісна криза — відділення запрацювало. В певний період ми з колективом навіть втримували перше місце по Україні в системі ПриватБанку, серед 360 відділень такої ж групи. Але того, що я заробляв в банку, не вистачало. Витрати шалені — бензин, ремонт авто, харчування, робота допізна, доїзд на роботу більше години…

Мабуть, в той час Вам і прийшла ідея змінити престижну роботу в банку на щось абсолютно нове?
Так. В цей момент я починаю розуміти, наскільки бюрократичною є система. Незалежно від того, як ти працюєш, в основному помічають лише негативні результати, штрафують, понижають бонус. Заробітна плата не зростала, а працювати доводилося по 12—14 годин на день і це за 1000 доларів в квартал. Поступово розуміючи, що на довго мене не вистачить, я почав цікавитись інтернетом — шукати способи та можливості як тут заробити.

В 2011 році я познайомився з американською компанією InWeb24, та почав тісно з нею співпрацювати. Маючи вже на той час, непогані знання по створенню сайтів (до слова скажу, створювати сайти дуже просто, єдине що стримує людей зайнятись цією справою — міф, що це важко) я швидко ввійшов в курс справи і взявся до роботи.

Що це за компанія, що вона пропонує?
Компанія займається впровадженням на світовий ринок засобів та інструментів для розвитку онлайн бізнесу. Проводить навчання по створенню та розкручуванню сайтів, продає необхідні інструменти для здійснення діяльності в інтернеті. Серед всього іншого тут: зручний та надійний хостинг, 4 конструктори сайтів (від найпростішого до складного дизайнерського рішення), система для емейл-розсилок по власних клієнтських та підписних базах, програма для створення відео та аудіо презентацій, месенджер для роботи з айпі-телефонією та багато іншого.

Чи потрібно мати власну справу, щоб користуватися продуктами компанії?
Насправді це не обов’язково, так як компанія працює в трьох напрямках: якщо ви власник бізнесу — будь ласка, використовуйте продукти компанії та піднімайте ваш бізнес на нову висоту, якщо ж власного бізнесу немає — його легко почати з компанією двома способами, користуєтесь продуктами і маєте можливість продавати продукти та отримувати 30% від продажу цих же продуктів, при чому компанія навчить вас як це робити. Або ж заходите в компанію як незалежний бізнес партнер, купуєте ліцензію і будуйте власну мережу незалежних бізнес партнерів. А якщо додати сюди ще й можливість отримувати дохід з власних сайтів завдяки рекламі, партнерським програмам і т.д. то це ще декілька напрямів.

Невже співрацюючи з inWeb24 можна заробити більше ніж заробляє керівник відділення в престижному банку?
Так. І як це не дивно, саме компанії такого напрямку дають можливість вам самостійно створювати свій дохід. Чим більше ви працюєте, тим більше ви отримуєте, а в якості стимулювання вас як менеджера (допомога в розвитку бізнесу тих партнерів, яких ви привели в бізнес) ви ще й отримуєте відсоток від доходу кожного вашого партнера. Та й це ще не все, є й інші види доходів. В загальному, тут можна заробляти 500, 1000 і 10 000 доларів на місяць, скільки саме — буде залежати лише від вас.

Наскільки нелегким був саме Ваш шлях до успіху?
Бувало по різному, та завдяки організаційному процесу компанії, будувати бізнес тут дуже легко, а основне — не потрібно мати особливих знань. Завдяки відео-урокам кожен бажаючий зможе без проблем освоїти всі інструменти за 2—4 тижні.

Чи можна потрапити до вас на роботу, що для цього необхідно?
Звичайно, для цього можна зв’язатись зі мною в скапі або ж по телефону, але найкраще це зробити через автоматизовану систему реєстрації, все таки це ж інтернет, та відразу отримати на вашу поштову скриньку серію листів з чіткми кроками щодо розвитку даного бізнесу, або ж розвитку вже діючого власного. Все залежить від того яку ціль ви перед собою ставите.

Що порадите молодим амбіційним людям? Як досягти успіху в житті?
По-перше: не лінуйтесь. Ставте перед собою короткострокові та довготермінові завдання, конспектуйте ці дії, аналізуйте причини помилок та успіху. Знайомтесь з новими людьми, ставайте комунікабельними.

По-друге. Ми рухаємось в той час коли недостатньо мати товар чи послугу, її ще треба навчитися продавати. Клієнти потрібні всім: лікарям, юристам, виробникам, продавцям, сервісам і салонам і т.д. Немає клієнта — немає бізнесу. І це не залежить від того, чи ви власник, чи найманий працівник.

По-третє. Якщо ви не хочете витратити своє життя на алкоголь, наркотики та тютюн, а мати змогу подорожувати, їздити на якісному автомобілі, добре харчуватись, займатися спортом, робити улюблені справи, допомагати людям, а головне, керувати власним часом — без роздумів приєднуйтесь до нашої команди і ми допоможемо втілити ваші задуми в реальність. Памятайте, якщо ви не керуєте своїм часом — ним керує хтось інший.

Успіхів Вам, Владе! І бажаю всім читачам блогу знайти себе в цьому житті.

Циганик Влад: дякую за побажання і за чудову розмову, Ігорю.
Впевнений, Ваші поради та досвід багатьом стануть в пригоді.