Поділися посиланням:

Sendoid — новий сервіс для обміну файлами через інтернет

Компанія Sendoid запустила однойменний сервіс для обміну файлами через інтернет просто між користувачами. На відміну від сервісів, де файли користувачів зберігаються на серверах оператора, у системі Sendoid не потрібно попередньо копіювати файл у накопичувачі сервісу, щоб потім одержувач файлу міг почати завантаження.

Процедура обміну файлами через Sendoid виглядає так — відправник вибирає файл на своєму комп’ютері, генерує посилання на сайті сервісу Sendoid або в клієнтській утиліті, а потім відправляє отримане посилання одержувачеві. Одержувач відкриває посилання, після чого негайно починається завантаження відправленого файлу прямо з комп’ютера відправника.

Головною перевагою сервісу Sendoid розробники вважають незрівнянно більш високу швидкість пересилання файлів — її обмежує лише пропускна здатність каналів відправника й одержувача. Крім того, всі операції з файлами в Sendoid виконуються через браузер, не вимагаючи встановлення додаткових програм на комп’ютерах користувачів. Всі передані файли шифруються за допомогою алгоритму AES (Advanced Encryption Standard) — довжина ключа становить 128 біт. При з’єднанні відправника й одержувача виконується з’єднання із сервером Sendoid, але вся передача файлів здійснюється прямо — жодні дані користувачів не зберігаються на серверах оператора.

Незважаючи на нинішній безкоштовний характер сервісу, творці Sendoid уже бачать перспективи в зароблянні грошей. Передбачається, що безкоштовний сервіс по передачі файлів необмеженого розміру одержить платні додаткові послуги. Автори сервісу вважають, що їхній сервіс може стати у пригоді найрізноманітнішим компаніям, включаючи кінокомпанії (надсилання знятого матеріалу на постобробку) і фармацевтичні компанії (пересилання конфіденційних даних між відділеннями компанії). Зрозуміло, що таким споживачам потрібна буде додаткова безпека й аудит, за які вони будуть готові заплатити. Крім того, планується ввести платні «інтрагрупи», де члени групи зможуть переглядати вміст відкритих для обміну папок у режимі реального часу.

Особисто від себе можу додати, що спробувавши сервіс в роботі, зрозумів його потрібність. Вдалося швидко та без зайвих клопотів передати файл на інший комп’ютер. Тому, при нагоді, раджу скористатися цим сервісом — sendoid.com

Вам буде цікаво:

Категорія: Звідусіль
Позначки:, ,

Відповісти