Є бажання створити свій сайт? Думаєте, з чого почати?

Насамперед, слід мати цікаву ідею! Для чого я створюю свій сайт, якої мети я хочу цим досягти, кому буде потрібним  новостворений шедевр?  Від відповідей на ці запитання залежить багато чого. Наприклад, чи готові ви платити за доменне ім’я, чи готові викласти гроші за хороший, надійний платний хостинг, чи готові ви виділяти свій час для підтримки та наповнення свого сайту контентом та багато подібних запитань.

Що стосується ідеї, тут все у ваших руках. Якщо тема вам цікава, є підстави вважати, що вона зацікавить інших відвідувачів інтернету, сміливо приймайте рішення на користь створення свого сайту. Щодо доменного імені, тут слід подумати. Звичайно можна скористатися й безкоштовним сервісом ведення блоґів. Благо, в інтернеті їх стільки, що хоч греблю гати. Та варто пам’ятати, що таке доменне ім’я ніколи не буде вашим, а при відмові сервера, чи припиненні його роботи ви ризикуєте втратити всі свої доробки.

Зареєстрований на ваше ім’я домен та надійний хостинг дають певні гарантії. Зазвичай, хостери пропонують таку послугу, як можливість робити резервні копії ваших даних. А володіючи власним доменом, можете бути впевнені в тому, що коли ваш сайт і зламають зловмисники, викрасти вони зможуть лише контент, котрий ви завжди зможете відновити з резервної копії. А відоме й розкручене доменне ім’я залишиться у вашій власності.

Отже, є бажання створити свій сайт? Вперед!