Вже довгенько носив з собою два телефони, бо користуюся послугами двох операторів. Звичайно, це не дуже зручно, тому виникла думка придбати телефон з двома sim-картками.

Як це зазвичай відбувається, порозпитував друзів — власників «двокарточників», сходив за порадою в інтернет. Вибір впав на телефон Nokia X2-02 з кількох причин.

В телефоні наявні всі потрібні мені функції: дві картки, непогана телефонна книга, доволі гнучкі настройки меню, клавіш, пунктів «вибраного», можливість вивести на екран популярні пункти меню та додатки, радіо, котре може працювати без навушників, музичний плеєр з можливістю трансляції музики на FM-приймач, не найгірша камера.

Сподобалась форма — мені рідко коли подобався дизайн апаратів Nokia. Та й не було в мене ще жодного разу телефону цієї марки 🙂

Nokia X2-02

Хоча деякі власники цієї модолі говорять про те, що час від часу телефон сам по собі перезавантажується і деколи глючить, та з інтернету дізнався, що це «лікується» оновленням прошивки. Це можна зробити прямо з телефону, підключившись до відповідної служби через меню.

Крім всього цього, дістався мені цей телефон настільки дешево, що гріх було не взяти. Тому я й став щасливим власником Nokia X2-02.

Налаштувавши все під себе і для себе, спробував встановити деякі додатки. Opera mini — браузер, до якого вже звик, тому вирішив встановити його першим. Скачав з офіційної сторінки Оперу-7 і запустив інсталяцію. Не встановлюється — повідомляє про помилку. Скачав попередню версію — результат той же. Ще кілька версій — знову не йде. Скачав ще кілька різних додатків — жоден не встановлюється. Отже, проблема не в сумісності з браузером, а в чомусь іншому.

Пошукав вирішення в інтернеті — жодної чіткої відповіді. Лише натяк на те, що можливо допоможе скидання налаштувань до заводських. Спробувати? Доведеться знову настроювати телефон спочатку. Та що робити? Скинув настройки до заводських (для цього потрібно ввести код: 12345), телефон перезавантажився і на чистий телефон Опера встановилася без проблем. А за нею встановилися й інші додатки: Скайп, карта, клієнти соцмереж.

Отже, телефоном Nokia X2-02 я цілком задоволений. Всі потрібні мені функції у нього є. Можу лише порадити — перед тим, як ним користуватися варто скинути настройки до заводських і час від часу підвантажувати нову версію прошивки.